Mikrozraszacze GREEN SPIN

Mikrozraszacze GREEN SPIN to najnowsza generacja mikrozraszaczy podwieszanych. Mikrozraszacz składa się z wkładki zraszającej „swivel” oraz dyszy zielonej 105 l/h lub czarnej 160 l/h (przy ciśnieniu 2,0 atm.). Mikrozraszacz ten nie posiada głowicy, na której montowane są wkładka zraszająca i dysza (jak w modelach HADAR 7110 i MODULAR), dzięki cz...

Mikrozraszacze GREEN SPIN to najnowsza generacja mikrozraszaczy podwieszanych. Mikrozraszacz składa się z wkładki zraszającej „swivel” oraz dyszy zielonej 105 l/h lub czarnej 160 l/h (przy ciśnieniu 2,0 atm.). Mikrozraszacz ten nie posiada głowicy, na której montowane są wkładka zraszająca i dysza (jak w modelach HADAR 7110 i MODULAR), dzięki czemu nie występują „martwe pola” w obszarze nawadniania, a po zakończeniu nawadniania woda nie skrapla się z powierzchni zraszacza. Wysoka równomierność nawadniania oraz możliwość wyboru dyszy o mniejszym lub większym przepływie sprawia, że są to najczęściej stosowane mikrozraszacze do zraszania upraw w szklarniach i tunelach foliowych.

Czym różnią się mikrozraszacze GREEN SPIN?

  • Model 105 l/h 2014 - model produkowany od roku 2014 o przepływie 105 l/h i średnicy zraszania 9,0 m (wyższa równomierność nawadniania w stosunku do poprzedniego modelu)
  • Model 160 l/h 2014 – model produkowany od roku 2014 o przepływie 160 l/h i średnicy zraszania 9,0 m (wyższa równomierność nawadniania w stosunku do poprzedniego modelu)

Do mikrozraszaczy GREEN SPIN pracujących w pozycji podwieszonej zalecane jest stosowanie antykapaczy. Antykapacz zapobiega wypływowi wody przez mikrozraszacz po zakończeniu nawadniania, a także zapewnia jednoczesny start mikrozraszaczy w momencie uruchamiania systemu.

Do połączenia dyszy mikrozraszacza z rurą PE potrzebny jest także odpowiedni wężyk: sztywny 20 cm,  sztywny 40 cm30 cm z obciążnikiem lub 50 cm do przycięcia na miarę.

Gdzie stosowane są mikrozraszacze GREEN SPIN?

Mikrozraszacze GREEN SPIN stosowane są głównie do nawadniania upraw pod osłonami (w szklarniach i tunelach foliowych), a także do nawadniania upraw polowych (m.in. cienniki w centrach ogrodniczych).

Więcej

Mikrozraszacze GREEN SPIN  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kategorie