Wężyki

Wężyk do mikrozraszacza to element służący do połączenia mikrozraszacza z rurą zasilającą. Wężyki stosujemy zarówno do mikrozraszaczy na szpilce (HADAR 7110), do mikrozraszaczy podwieszanych pracujących w pozycji odwróconej (HADAR 7110, MODULAR, AQUAMASTER 2005, GREEN SPIN, FOGGER, SUPER FOGGER), jak i do mikrozraszaczy antyprzymrozkowych FLIPPE...

Wężyk do mikrozraszacza to element służący do połączenia mikrozraszacza z rurą zasilającą. Wężyki stosujemy zarówno do mikrozraszaczy na szpilce (HADAR 7110), do mikrozraszaczy podwieszanych pracujących w pozycji odwróconej (HADAR 7110, MODULAR, AQUAMASTER 2005, GREEN SPIN, FOGGER, SUPER FOGGER), jak i do mikrozraszaczy antyprzymrozkowych FLIPPER montowanych za pomocą uchwytów na słupkach konstrukcyjnych.

Czym różnią się wężyki do mikrozraszaczy?

  • Wężyk PCV 7/4 mm (rolka 300 m) – wężyk stosowany do mikrozraszaczy na szpilce HADAR 7110 i mikrozraszaczy antyprzymrozkowych FLIPPER. Jest bardzo elastyczny i umożliwia przycięcie na żądaną długość (sprzedawany w modułach 1 metrowych).
  • Wężyk 50 cm + bagnet M + 2 x bagnet F – wężyk stosowany do mikrozraszaczy na szpilce HADAR 7110. Elastyczny, o długości 50 cm, z kompletem końcówek do połączenia z rurą PE.
  • Wężyk sztywny 20 cm + bagnet M + 2 x bagnet F – wężyk stosowany do mikrozraszaczy podwieszanych z końcówką bagnetową (HADAR 7110, GREEN SPIN). Sztywny, o długości 20 cm, z kompletem końcówek do połączenia z rurą PE.
  • Wężyk sztywny 40 cm + bagnet M + 2 x bagnet F – wężyk stosowany do mikrozraszaczy podwieszanych z końcówką bagnetową (HADAR 7110, GREEN SPIN). Sztywny, o długości 40 cm, z kompletem końcówek do połączenia z rurą PE.
  • Wężyk 30 cm + bagnet M + butterfly 4/7 mm + obciążnik 13,5 cm – wężyk stosowany do mikrozraszaczy podwieszanych z końcówką wciskaną (MODULAR, AQUAMASTER 2005, FOGGER, SUPER FOGGER). Elastyczny, o długości 30 cm, wyposażony w obciążnik w postaci rurki z tworzywa sztucznego o długości 13,5 cm.
  • Wężyk 30 cm + bagnet M + 2 x bagnet F + obciążnik 13,5 cm – wężyk stosowany do mikrozraszaczy podwieszanych z końcówką bagnetową (HADAR 7110, GREEN SPIN). Elastyczny, o długości 30 cm, z kompletem końcówek do połączenia z rurą PE, wyposażony w obciążnik w postaci rurki z tworzywa sztucznego o długości 13,5 cm.
  • Wężyk 50 cm + bagnet M – elastyczny wężyk uniwersalny, stosowany do wszystkich mikrozraszaczy podwieszanych. Jeden koniec wężyka jest niezakończony umożliwiając przycięcie na żądaną długość. Po skróceniu, wężyk należy uzbroić w obciążnik oraz odpowiednią końcówkę, w zależności od modelu mikrozraszacza, który chcemy podłączyć.
  • Obciążnik 13,5 cm – stosowany do wężyka w zestawie podwieszanym, wykonany z tworzywa sztucznego w postaci rurki o długości 13,5 cm
Więcej

Wężyki  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kategorie