Opaska zaciskowa do złączek wciskanych

Opaski zaciskowe

Opaska zaciskowa to produkt, nabywany jako element dodatkowy do automatycznych instalacji nawadniających oraz obsługiwanych przez zawory kulowe. Stosowana do zabezpieczania łączeń rur PE i linii kroplujących oraz podłączanych urządzeń nawadniających za pomocą złączek wciskanych. Produkowana przez wiodące marki NaanDan Jain® Rai...

Opaski zaciskowe

Opaska zaciskowa to produkt, nabywany jako element dodatkowy do automatycznych instalacji nawadniających oraz obsługiwanych przez zawory kulowe. Stosowana do zabezpieczania łączeń rur PE i linii kroplujących oraz podłączanych urządzeń nawadniających za pomocą złączek wciskanych. Produkowana przez wiodące marki NaanDan Jain® Rain Bird®Jak działa i jak się stosuje opaskę zaciskową?

Do wielu systemów irygacyjnych sprzedawanych przez firmę AquaDun stosuje się plastikowe złączki wciskane typu ZJ i XFF. Do ich zalet należy bardzo prosty, szybki montaż, lekka budowa oraz odporność na oddziaływanie czynników mechanicznych i substancji chemicznych, co więcej materiał z tego tworzywa sztucznego nie ulega korozji i gwałtownemu rdzewieniu. 
Opaski zaciskowe stosuje się ze wszystkimi produktami zaliczanymi do złączek wciskanych. Pośród nich wyróżnia się pełną gamę elementów takich jak:

- przeloty,
- kolana,
- trójniki.

Co więcej, każdy z wymienionych modeli dostępny jest w wersji zwykłej, przelotowej, jak i redukcyjnej, śrubunkowej i gwintowej 
(do podłączania zraszaczy). Pełny wykaz złączek wciskanych znajdą Państwo w naszym cenniku i katalogu. Są to złączki renomowanego producenta ”Palaplast®”.

Opaski zaciskowe stosuje się w przypadku ciśnienia wyższego, niż 
3 atm., oraz w instalacjach naziemnych, narażonych na duże zmiany temperatury. Dla zapobiegnięcia zerwania ze złączek rur PE lub linii warto zainwestować w opaski zaciskowe lub zastosować w złączki wciskane z nakrętką IR., ewentualnie złączki skręcane IQ. Producentem tych złączek jest marka 'Irritec®'.

W ofercie firmy Tanake opaski zaciskowe występują w trzech rozmiarach do montażu przewodów w rozmiarach:

- 13-16 mm (płynna regulacja),
- 20 mm,
- 25 mm.

Zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu, w którym znajdziecie Państwo wyżej wymienione plastikowe opaski zaciskowe.

Więcej

Opaska zaciskowa do złączek wciskanych  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Kategorie