FILTRY SIATKOWE Z REDUKCJĄ CIŚNIENIA

Filtr siatkowy z redukcją ciśnienia wody służy do filtracji wody użytkowanej do instalacji irygacyjnych. W profesjonalnych systemach nawadniających liczy się efektywność oraz ekonomiczność procesu. Podczas filtracji woda wodociągowa zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń, które mogłyby spowodować niedrożność urządzeń. W ofercie Tanake dostępne są ...

Filtr siatkowy z redukcją ciśnienia wody służy do filtracji wody użytkowanej do instalacji irygacyjnych. W profesjonalnych systemach nawadniających liczy się efektywność oraz ekonomiczność procesu. Podczas filtracji woda wodociągowa zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń, które mogłyby spowodować niedrożność urządzeń. W ofercie Tanake dostępne są modele globalnego producenta RAIN BIRD.

Czym wyróżnia się filtr siatkowy z redukcją ciśnienia wody i do czego się go stosuje?

Urządzenie stosuje się głównie podczas nawadniania terenów zieleni, nawodnień kroplowych jak i mikrozraszaczy, do zatrzymywania zanieczyszczeń mechanicznych. Jego główną cechą wyróżniającą jest połączenie dwóch urządzeń w jedną: jednocześnie posiada w sobie zamontowany filtr siatkowy oraz reduktor ciśnienia wody. Pozwala to na jednoczesną filtrację zanieczyszczeń oraz redukcję ciśnienia wody, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania każdego systemu nawadniającego (zraszacze, zamgławiacze, linie kroplujące). Pozwala to odpowiedni przepływ, równomierne rozprowadzanie czystej wody i niezawodną pracę instalacji. 

Filtr siatkowy z redukcją ciśnienia wody posiada dwa rodzaje przyłączy w postaci gwintu zewnętrznego ¾” lub 1”. Zakres ciśnienia na wlocie jest stały i wynosi 1,4 do 10,3 atm, z kolei na wylocie określony jest przez wybrany model i wynosi 2,0 atm lub 2,8 atm. Z kolei filtracja wynosi 75 mikronów dla obu modeli. Urządzenie redukujące ciśnienie wody i jednocześnie zapewniające filtrację pozwala na zaoszczędzenie miejsca w studzience zaworowej. 

Więcej

FILTRY SIATKOWE Z REDUKCJĄ CIŚNIENIA  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kategorie