Trójniki

Trójniki skręcane tak jak wszystkie złączki IQ używane są powszechnie w instalacjach nawadniających, w których jest wyższe ciśnienie wody ( > 4 bar). Od innych typów połączeń, złączki IQ wyróżnia bardziej złożona konstrukcja i budowa. Gwarantować ma ona szczelność instalacji nawadniającej w warunkach pracy wysokiego ciśnienia oraz przy występowa...

Trójniki skręcane tak jak wszystkie złączki IQ używane są powszechnie w instalacjach nawadniających, w których jest wyższe ciśnienie wody ( > 4 bar). Od innych typów połączeń, złączki IQ wyróżnia bardziej złożona konstrukcja i budowa. Gwarantować ma ona szczelność instalacji nawadniającej w warunkach pracy wysokiego ciśnienia oraz przy występowaniu zjawisk takich jak np. uderzenia hydrauliczne.

Wszystkie złączki skręcane IQ składają się z:

– gniazda

– o-ringu

– pierścienia zaciskowego

– nakrętki

 W katalogu i cenniku złączki skręcane oznaczone są symbolem IQ

Trójniki IQ produkowane są przez znaną na rynku nawodnień firmę IRRITEC®. Stosowane są głównie do łączenia rur polietylenowych / wodociągowych, podłączania zraszaczy wynurzalnych i linii / taśm kroplujących. Trójniki IQ dostępne są także w konfiguracji redukcyjnej dzięki czemu można połączyć rury o różnych średnicach oraz z gwintem zewnętrznym (M) i wewnętrznym (F). W stałej ofercie występują w rozmiarach na przewody o średnicach Ø20mm – Ø90mm. Na większe średnice rur trójniki skręcane IQ są dostępne na zamówienie.

Więcej

Trójniki  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Kategorie