Sterowniki bateryjne kranowe

Skorzystaj z  oferty sklepu AquaDun ® i dobierz model sterownika do twoich potrzeb. Wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej,  lub jest on utrudniony, nie musimy rezygnować z montażu automatycznego systemu nawadniającego. W takich miejscach możemy skorzystać ze sterownika bateryjnego.  Wśród sterowników bateryjnych są proste stero...

Skorzystaj z  oferty sklepu AquaDun ® i dobierz model sterownika do twoich potrzeb. Wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej,  lub jest on utrudniony, nie musimy rezygnować z montażu automatycznego systemu nawadniającego. W takich miejscach możemy skorzystać ze sterownika bateryjnego.  Wśród sterowników bateryjnych są proste sterowniki kranowe, jak również bardziej zaawansowane sterowniki bateryjne jedno lub wielosekcyjne. W sklepie TANAKE są różne modele sterowników bateryjnych kranowych do systemów nawadniających różnych marek:

Budowa sterowników bateryjnych kranowych

Sterowniki kranowe są kompaktowe, mają wbudowany elektrozawór i wodoodporną lub wodoszczelną obudowę. Posiadają również przyłącze, które wystarczy nakręcić na kran i przyłącze do którego można zamontować np. szybkozłączkę do węża ogrodowego. Programowanie odbywa się za pomocą łatwych w użyciu przycisków lub pokręteł, a wszystkie ustawienia są widoczne na czytelnym wyświetlaczu. Montaż i obsługa sterowników kranowych jest bardzo łatwa, a ich wykorzystanie ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Zastosowanie sterowników bateryjnych kranowych do systemów nawadniających

Oferowane w naszym sklepie sterowniki bateryjne kranowe wykorzystywane są w automatycznych systemach nawadniających w ogrodachterenach zieleni, a także w systemach nawadniania w szkółkach krzewów ozdobnych, w nawadnianiu tuneli foliowych oraz w uprawach polowych. Idealnie sprawdzają się w prostych, małych, jednosekcyjnych systemach nawadniających żywopłotytarasydonice.

Programowanie sterowników bateryjnych kranowych

Sterowniki bateryjne kranowe do systemów nawadniających umożliwiają tworzenie prostych harmonogramów pracy uwzględniając: czas startu nawadniania, czas pracy zaworu oraz wybór dni do nawadniania. Możliwe jest również nawadnianie cykliczne. W przypadku wystąpienia opadów deszczu posiadają możliwość zawieszenia nawadniania. Sterowniki bateryjne kranowe pozwalają na bezobsługową pracę automatycznego systemu nawadniającego, zraszaczy statycznychzraszaczy rotacyjnychzraszaczy młoteczkowych,  mikrozraszaczy i linii kroplujących, jak również np. zamgławiaczy w szklarniach i tunelach foliowych, czy też kroplowników indywidualnych w naszych donicach.

Więcej

Sterowniki bateryjne kranowe  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kategorie