Studzienki okrągłe

Studzienki zaworowe okrągłe są wykorzystywane w systemach nawadniających na terenach zieleni, obiektach sportowo-rekreacyjnych oraz uprawach polowych. Służą przede wszystkim do montażu i zabezpieczenia przed uszkodzeniami następujących elementów instalacji nawadniającej: zaworów elektromagnetycznych i kulowych, filtrów dyskowych i siatkowych, re...

Studzienki zaworowe okrągłe są wykorzystywane w systemach nawadniających na terenach zieleni, obiektach sportowo-rekreacyjnych oraz uprawach polowych. Służą przede wszystkim do montażu i zabezpieczenia przed uszkodzeniami następujących elementów instalacji nawadniającej: zaworów elektromagnetycznych i kulowych, filtrów dyskowych i siatkowych, regulatorów ciśnienia, czujników przepływu oraz filtrów regulujących ciśnienie. Ponadto studzienki irygacyjne zapewniają łatwy dostęp do w/w podzespołów w trakcie codziennej eksploatacji instalacji oraz prac związanych z jego konserwacją i serwisowaniem.

Ze względu na małe gabaryty studzienek okrągłych używamy ich najczęściej do montażu pojedynczych elementów systemu nawadniania, np. jednego zaworu kulowego lub elektromagnetycznego czy filtrów lub regulatorów ciśnienia w rozmiarach ¾” ÷ 1”.

Rodzaje studzienek zaworowych okrągłych:

- studzienki okrągłe małe

- studzienki okrągłe duże

W naszej ofercie znajdują się studzienki największych producentów tego rodzaju elementów na świecie, firm: Rain Bird i Irritrol. Studzienki firmy RAIN BIRD serii VBA cenione są przez instalatorów na całym świecie za wysoką jakość wykonania, dużą wytrzymałość i wysokie walory estetyczne. Natomiast cała gama studzienek irygacyjnych firmy IRRITROL serii Hercules to również bardzo dobry jakościowo produkt oferowany w bardzo konkurencyjnych cenach..

Zalety studzienek irygacyjnych okrągłych:

duża wytrzymałość, nacisk do 1,5 tony

- wykonane z wysokiej jakości polipropylenu

- fabrycznie wykonane otwory na rury, nie wymaga narzędzi

- zielona pokrywa idealnie komponuje się z trawnikiem, korpus w kolorze czarnym

- wzmocnione narożniki w celu usztywnienia konstrukcji

- szczelna pokrywa z wgłębieniem na palce do łatwego otwierania i zamykania.

Więcej

Studzienki okrągłe  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Kategorie