Studzienki prostokątne

Studzienki zaworowe prostokątne są wykorzystywane w systemach nawadniających na terenach zieleni, obiektach sportowo-rekreacyjnych oraz uprawach polowych. Służą przede wszystkim do montażu i zabezpieczenia przed uszkodzeniami następujących elementów instalacji nawadniającej: zaworów elektromagnetycznych i kulowych, filtrów dyskowych i siatkowych...

Studzienki zaworowe prostokątne są wykorzystywane w systemach nawadniających na terenach zieleni, obiektach sportowo-rekreacyjnych oraz uprawach polowych. Służą przede wszystkim do montażu i zabezpieczenia przed uszkodzeniami następujących elementów instalacji nawadniającej: zaworów elektromagnetycznych i kulowych, filtrów dyskowych i siatkowych, regulatorów ciśnienia, czujników przepływu oraz filtrów regulujących ciśnienie. Ponadto studzienki irygacyjne zapewniają łatwy dostęp do w/w podzespołów w trakcie codziennej eksploatacji instalacji oraz prac związanych z jego konserwacją i serwisowaniem.

Ze względu na dość znaczne gabaryty studzienek prostokątnych używamy ich najczęściej do montażu kilku (od 2 do 6) elementów systemu nawadniania, np. kilku zaworów kulowych lub elektromagnetycznych czy filtrów lub regulatorów ciśnienia w rozmiarach ¾” ÷ 1”. W studzienkach prostokątnych można również montować elementy o większych średnicach (1,5” czy 2”), należy jednak wówczas bardzo dokładnie sprawdzać wymiary by upewnić się, że zaprojektowane produkty uda nam się w łatwy sposób zamontować w wybranym przez nas modelu.

Rodzaje studzienek zaworowych prostokątnych:

- studzienki prostokątne małe

- studzienki prostokątne duże

W naszej ofercie znajdują się studzienki największych producentów tego rodzaju elementów na świecie, firm: Rain Bird i Irritrol. Studzienki prostokątne firmy RAIN BIRD serii VBA cenione są przez instalatorów na całym świecie za wysoką jakość wykonania, dużą wytrzymałość i wysokie walory estetyczne. Natomiast cała gama studzienek irygacyjnych firmy IRRITROL serii Hercules to również bardzo dobry jakościowo produkt oferowany w bardzo konkurencyjnych cenach..

Zalety studzienek irygacyjnych prostokątnych:

duża wytrzymałość, nacisk do 1,5 tony

- wykonane z wysokiej jakości polipropylenu

- fabrycznie wykonane pocienienia ścianek w celu łatwego wycięcia otworów na rury w studzienkach Hercules

- oznaczone przepusty na rury w modelach VBA

- zielona pokrywa idealnie komponuje się z trawnikiem, korpus w kolorze czarnym

- wzmocnione narożniki w celu usztywnienia konstrukcji

- szczelna pokrywa z wgłębieniem na palce do łatwego otwierania i zamykania

- możliwość powiększenia głębokości studzienek VBA poprzez dołożenie nadstawek

- zamykana pokrywa z wykorzystaniem śruby.

Więcej

Studzienki prostokątne  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Kategorie