Kształtki gwintowane

Kształtki gwintowane

Kształtki gwintowane

Więcej

Kształtki gwintowane   W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Łączniki

  Łączniki i łączniki redukcyjne to złączki należące do kategorii kształtek gwintowanych. W naszej ofercie znajdują się łączniki znanego producenta, firmy PALAPLAST®. Występują w rozmiarach: ½”, ¾”, 1” oraz łącznik redukcyjny 1”-3/4”.
  Są to wysokiej, jakości elementy połączeniowe wykorzystywane w systemach nawadniających. Kształtki te mają z dwóch stron gwinty zewnętrzne tej samej średnicy lub różnej jak to ma miejsce w przypadku łączników redukcyjnych. Wykonane są z polipropylenu (PP), wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Łączniki zastosowane w połączeniu z wkładkami i nakrętkami firmy PALAPLAST® pozwalają na tworzenie złączek do rur PE. W katalogu oznaczone są symbolem '*'. Osobno mogą być używane jak zwykłe nyple.

 • Nyple

  Nyple to wysokiej jakości elementy połączeniowe wykorzystywane w systemach nawadniających. Wykonane są z polipropylenu (PP), wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdują się nyple renomowanej firmy IRRITEC®.

  Są to kształtki gwintowane mające z dwóch stron gwinty zewnętrzne tej samej średnicy np. ½”, ¾”, 1”, 1 ½”, 2”. Występują również nyple mające inną średnicę gwintu z jednej strony, nazywamy je wtedy nyplami redukcyjnymi. W ofercie posiadamy szeroką gamę nypli redukcyjnych. Te drobne elementy są ważnym składnikiem wielu połączeń stosowanych w instalacjach nawadniających. Pozwalają na szybki, sprawny i bezawaryjny montaż, przy zachowaniu odpowiedniej, jakości. Nyple oferowane przez nas charakteryzują się wysoką, jakością i trwałością.

 • Mufy

  MUFY

  Mufy to wysokiej, jakości kształtki połączeniowe wykorzystywane w instalacjach nawadniających. Wykonane są z polipropylenu (PP), wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdują się mufy renomowanej firmy IRRITEC®. Są to kształtki gwintowane mające z dwóch stron gwinty wewnętrzne tej samej średnicy np. ½”, ¾”, 1”, 1 ½”, 2”. Występują również mufy mające inną średnicę gwintu z jednej strony, nazywamy je wtedy mufami redukcyjnymi. W ofercie posiadamy szeroką gamę tych kształtek.. Te drobne elementy są ważnym składnikiem wielu połączeń stosowanych w instalacjach nawadniających. Użycie ich gwarantuje nam sprawny i bezproblemowy montaż systemu nawadniającego przy zachowaniu odpowiedniej, jakości. Mufy oferowane przez nas cechuje trwałość i jakość.

 • Kolana

  KOLANA

  Kolana to kolejne elementy połączeniowe z kategorii kształtek gwintowanych. Wykonane są z tworzywa sztucznego o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych i jakościowych. Podobnie jak inne kształtki gwintowane, kolana są niezbędnymi częściami  podczas montażu systemów nawadniających. AquaDun ® oferuje kolana czołowych producentów tych elementów, jakimi są firmy IRRITEC® i PALAPLAST®.

  Kolana występują w różnych rozmiarach i znormalizowanych gwintach. W naszej ofercie są kolana z gwintami: zewnętrznymi, wewnętrznymi, zewnętrzno-wewnętrznymi oraz kolana redukcyjne. Szeroka gama tych produktów pozwala na odpowiedni ich dobór w czasie prac montażowych instalacji nawadniającej. W sprzedaży posiadamy kolana w rozmiarach od 3/4' do 2'.

 • Trójniki

  TRÓJNIKI

  W ofercie firmy AquaDun® dostępne są trójniki wiodących producentów. Współpracujemy z czołowymi  firmami kształtek gwintowanych jakimi są IRRITEC® i PALAPLAST®.
  Trójniki to gwintowane elementy połączeniowe stosowane w czasie prac montażowych systemu nawadniającego. Wykonane są z polipropylenu, wytrzymałego tworzywa sztucznego o bardzo dobrych parametrach jakościowych. Zastosowanie ich pozwala na tworzenie odgałęzień w instalacji nawadniającej. Pośród trójników gwintowanych wyróżniamy modele  ze względu wielkość i rodzaj gwintu (zewnętrzny, wewnętrzny, zewnętrzno/wewnętrzny). Oferujemy duży wybór trójników w różnych rozmiarach i konfiguracjach gwintu np.: ¾”, 1”, 1 ½ ”, 2”. Szeroka gama tych złączek pozwala na szybkie i odpowiednie dobranie kształtek w automatycznych systemach nawadniających.

 • Redukcje

  REDUKCJE

  W kategorii kształtek gwintowanych proponujemy także redukcje. Są to złączki gwintowane wykorzystywane w instalacjach nawadniających, jako element połączeniowy w celu zwiększenia bądź zmniejszenia rozmiaru gwintu. W naszej ofercie polecamy sprawdzone redukcje znanego producenta firmy IRRITEC®. Redukcja to kształtka gwintowana mająca z jednej strony gwint zewnętrzny - potocznie zwany „męskim” - a z drugiej gwint wewnętrzny - nazywany „damskim”. Wykonane są z tworzywa sztucznego o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Występują w kilku powszechnie stosowanych rozmiarach, od ¾” do 2”, dzięki czemu są często używane podczas montażu automatycznego systemu nawadniającego.

 • Korki

  KORKI

  W naszej ofercie dostępne są korki gwintowane produkowane przez firmę PALAPLAST®. Wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysokimi parametrami wytrzymałościowych i jakościowych. Korki posiadają gwint zewnętrzny, potocznie zwanym „męskim” (M). W sprzedaży występują modele korków o rozmiarach 3/4”, 1”, 1.5” i 2”. Korek jest drobnym elementem powszechnie stosowanym w instalacji nawadniającej wszędzie tak gdzie zachodzi potrzeba zaślepienia nieużywanych otworów.

 • Nakrętki z uszczelkami

  NAKRĘTKI

  W naszej ofercie dostępne są nakrętki produkowane przez firmę VDL®.
  Wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysokimi parametrami wytrzymałościowych i jakościowych. Nakrętki posiadają gwint wewnętrzny, potocznie zwanym „żeńskim” oznaczanym często w różnych katalogach literą F (z ang. female). Nakrętki mają także uszczelkę, dzięki której wszelkie połączenia z jej wykorzystaniem pozostają szczelne. W sprzedaży występują nakrętki o rozmiarach 3/4”, 1”, 1,25”, 1.5” i 2”. Ten drobny element używany jest w instalacjach nawadniających wszędzie tam gdzie potrzeba „zaślepić” nieużywane złączki z gwintem, rurociągi czy inne elementy gwintowane.

Kategorie