złączki wciskane   W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Przeloty

  Złączki wciskane typu ZJ – przeloty

  Przeloty należą do grupy złączek wciskanych określanych w katalogu / cenniku symbolem ZJ. W naszej ofercie dostępne są przeloty produkowane przez firmę PALAPLAST®, uznaną markę w dziedzinie nawodnień. Wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Wykorzystywane są do podłączania w instalacjach nawadniających o niskim ciśnieniu, max do 3 - 4 atm. Przelot stosowany jest, jako element łączący przewody rozprowadzające wodę (w tym przypadku rury PE czy linie kroplujące) oraz jako podłączanie zraszaczy. Cechą wyróżniającą złączki wciskane (ZJ) jest ich prosty i szybki sposób montażu tj. wcisk złączki w rurę. Oprócz tego przeloty na rurę o średnicy 16–20 mm, posiadają pierścienie zaciskające, które uniemożliwiają wysuniecie się rury z złączki przy zachowaniu odpowiednich parametrów ciśnienia Przeloty wciskane występują w rozmiarach 16-32 mm, w opcji redukcyjnej lub z gwintem zewnętrznym. W ofercie dostępne są także przeloty o konstrukcji śrubunku z gwintem wewnętrznym (F)  ¾” na przewody o średnicy 16-20 mm.

 • Kolana

  Złączki wciskane typu ZJ – kolana

  Kolana należą do grupy złączek wciskanych oznaczonych w katalogu / cenniku symbolem ZJ. W naszej ofercie dostępne są kolana wciskane  produkowane przez firmę PALAPLAST®, uznaną markę w dziedzinie nawodnień. Wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Kolana wciskane występują w rozmiarach 16-32 mm lub w opcji z gwintem zewnętrznym (M) ½” i ¾”. Wykorzystywane są najczęściej do podłączenia zraszaczy wynurzalnych (kolana z gwintem) oraz przy montażu instalacji wykonanych z rur PE i linii kroplujących, w których jest niskie ciśnienie. Kolana ZJ, tak jak i inne złączki wciskane charakteryzuje prosty i szybki sposób montażu. W katalogu AquaDun® dostępna jest bogata oferta złączek wciskanych. Katalog można pobrać w tym miejscu:

 • Trójniki

  Złączki wciskane typu ZJ – trójniki

  Trójniki są to elementy połączeniowe, które należą do grupy złączek wciskanych. W celu łatwej identyfikacji oznaczone zostały w katalogu / cenniku symbolem ZJ. W naszej ofercie dostępne są trójniki wciskane produkowane przez znane firmy PALAPLAST® IRRITEC®. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o dobrych parametrach wytrzymałościowych. Trójniki wciskane występują w rozmiarach 16-32 mm, w konfiguracji z gwintem zewnętrznym (M) i wewnętrznym (F), oraz dostępne są także trójniki redukcyjne. Stosowane są głównie tak jak wszystkie złączki wciskane w niskociśnieniowych instalacjach nawadniających w trakcie budowy systemu z rur PE czy linii kroplujących. Łatwy sposób montażu oraz prosta budowa przekłada się na częste stosowanie przez instalatorów trójników wciskanych w trakcie zakładania systemów nawadniających. W katalogu AquaDun® znajduje się duży wybór wszelkich złączek wciskanych, co pozawala na właściwy dobór asortymentu w automatycznej instalacji nawadniającej.

 • Okulary

  Okulary

  Okulary zaliczamy do grupy złączek wciskanych, produkowanych przez firmę PALAPLAST®.

  Wykonane są z polipropylenu, wytrzymałego tworzywa sztucznego o bardzo dobrych parametrach jakościowych. W automatycznych systemach nawadniających służą do zaślepiania rur polietylenowych i linii kroplujących. W naszej ofercie okulary dostępne są w trzech rozmiarach:

  - 16mm

  - 20 mm

  - 25 mm

  Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem AquaDun® gdzie znajdą Państwo wszelkie produkty potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu nawadniającego znanych marek tej branży

Kategorie